Апеляційний суд Києва відмовився відсторонити від посади голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову, яку підозрюють у незаконному збагаченні.

Апеляційний суд Києва відмовився відсторонити від посади голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову, яку підозрюють у незаконному збагаченні.

Відповідне рішення оголосив суддя Віктор Глиняний, повідомляє «Укрінформ».

«Ухвалу слідчого судді Солом'янського райсуду від 29 січня, якою відмовлено у задоволенні клопотання про відсторонення Гаврилової від посади голови Державної аудиторської служби, скасувати. Постановити нову ухвалу, якою клопотання про відсторонення Гаврилової від посади голови Держаудитслужби залишити без задоволення. Ухвала змінюється у мотивувальній частині», — сказав суддя.

Зазначається, що повний текст зміненої ухвали оголосять 6 березня.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Суд арештував майно глави Держаудитслужби Гаврилової.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України надіслав листа до Солом’янського суду Києва напередодні розгляду справи щодо відсторонення голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підозрювану у незаконному збагаченні главу аудиторської служби Гаврилову відпустили під особисте зобов'язання. 

23 січня детективи НАБУ повідомили голові Гавриловій про підозру у незаконному збагаченні на суму близько 10 млн грн. Також, за даними Бюро, чиновниця задекларувала недостовірні дані.

За версією слідства, Гаврилова протягом 2015-2016 років отримала активів на 10 млн грн, у НАБУ не знайшли цьому законних підстав.

Сама Гаврилова вважає розслідування проти неї «помстою».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile