Суд у Бразилії зобов’язав президента країни Жаїра Болсонару носити маску в публічних місцях. За порушення Болсонару загрожує штраф у 2000 реалів (трохи більше 10 тисяч гривень).

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що таке рішення суд ухвалив після того, як Болсонару взяв участь у кількох політичних акціях у столиці країни — Бразилія — без одягненої маски.

Утім маску Болсонару обов’язково носити лише в Бразилія та федеральному окрузі, в якому розташоване місто — рішення суду поширюється лише на цю територію.

Зазначимо, що Бразилія наразі друга за кількістю випадків коронавірусу у світі після США: там понад 1,1 мільйона людей хворіли чи хворіють коронавірусною хворобою, зокрема понад 51 тисяча з них померли.

До цього Болсонару публічно заперечував серйозність загрози коронавірусу для країни, називаючи його легкою формою грипу, і звинувачував опозицію, ЗМІ, місцеву владу в намаганні скористатися епідемією та усунути його з посади.

Станом на 23 червня з початку епідемії коронавірусне захворювання підтвердили у 9 млн 192 тисячі 309 людей зі всього світу. З них 4 млн 939 тисячі 295 пацієнтів одужали та 474 444 — померли від ускладнень. Наразі продовжують лікування понад 3,7 млн людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: