Президент Бразилії Жаїр Болсонару вийшов на акцію протесту в столиці країни проти обмежувальних карантинних заходів, які ввели через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це повідомляє CNN.

Загалом у протестній акції взяли участь приблизно 600 людей.

Зазначається, що президент на акції виступив з промовою, яку змушений був кілька разів переривати через кашель.

Парламент і глави регіонів у Бразилії ввели заборону на вихід з дому через епідемію коронавірусу.

За останніми даними, Бразилія лідирує серед країн латинської Америки за кількістю інфікованих коронавірусом. Там зафіксовано 38 654 випадків зараження, 2 462 людини — померли.

Раніше Болсонару заявив, що окремі бразильські політики та ЗМІ дурять народ, перебільшуючи небезпеки коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 20 квітня у світі з початку пандемії коронавірусом інфікувалися 2 млн 407 тисячі 439 людей. З них 625 202 людей одужали та 165,073 померли.

В Україні станом на 20 квітня підтвердили 5 710 випадків COVID-19. Помер 151 пацієнт, 359 людей — одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: