Суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус, викритий в отриманні хабара, і який перебував у міжнародному розшуку Інтерполу, був заарештований у Молдові

Суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус, викритий в отриманні хабара, і який перебував у міжнародному розшуку Інтерполу, був заарештований у Молдові.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Зазначається, що Чауса заарештували на 15 діб за незаконний перетин молдовського кордону.

У свою чергу адвокати Миколи Чауса відмовилися від коментарів.

Також повідомляється, що прокурори в Молдові ще не отримували від української сторони запиту на екстрадицію судді.

Нагадаємо, що 1 березня суддю-втікача Чауса затримали в Молдові за запитом Генпрокуратури. Пізніше у прокуратурі повідомили, що екстрадиція Чауса може зайняти декілька місяців.

Також відомо, що Чаус відмовився давати свідчення молдовським правоохоронцям.

Нагадаємо, суддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса викрили на хабарі в 150 тисяч доларів. Гроші він зберігав у скляних банках.

6 вересня Верховна Рада дала згоду на затримання та притягнення до відповідальності Чауса. Перед цим він не з'явився на допит і вручення підозри до Національного антикорупційного бюро України.

Керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що, за оперативними даними, Чаус перебуває в анексованому Криму.

Згодом у НАБУ з'явились дані, що суддя Чаус може перебувати в Білорусі.

11 листопада 2016 року суддю Чауса оголосили у міжнародний розшук Інтерполу.

Суддя Чаус вів кримінальні справи проти учасників Євромайдану, а також екс-регіонала Юрія Іванющенка та екс-глави партії «УКРОП» Генадія Корбана.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: