Витрати держави на судові процеси проти колишніх власників ПриватБанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова складають близько 600 мільйонів гривень за підсумками 2018 року.

Про це повідомляє «НВ Бізнес» з посиланням на власні джерела.

Зокрема, щодо націоналізації ПриватБанку та виведення з нього коштів проходить близько 600 ключових судових справ. На них держава загалом витратила 600 мільйонів гривень у 2018 році.

«Інша сторона судових процесів несе приблизно такі ж витрати на суди», — повідомило джерело видання.

Окрім великих судових справ щодо ПриватБанку, паралельно проводяться слухання за ще близько 4800 судових процесів, а їхня загальна кількість.

Напередодні заступниця голови ПриватБанку повідомила, що компанії, пов’язані з Коломойським, винні ПриватБанку 240 мільярдів гривень.

Раніше стало відомо, що через пов’язані з Коломойським офшорні компанії з ПриватБанку виводили 470 мільярдів доларів протягом 2006-2016 років. Такі дані наведено у позові ПриватБанку проти Коломойського у США.

23 травня стало відомо, що ПриватБанк подав позов проти Ігоря Коломойського до суду у США. У коментарі до позову, прес-служба банку повідомила, що у позові хоче стягнути з Коломойського «кілька сотень мільйонів доларів».

Поділитись: