Суспільне має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону «Олімпійський», та це наразі не можна назвати дебатами, повідомили Громадському в прес-службі мовника.

На Суспільному посилаються на положення Центральної виборчої комісії про проведення дебатів від 2014 року. У ньому зазначено, що дебати проводять у студії (кімнаті) національного мовника.

«Тому зараз слово за ЦВК. Якщо вони приймуть нове положення, в якому виключать цю норму, тоді дебати можливі. Якщо ні — то це буде шоу, або дискусія, але не дебати», — пояснюють у прес-службі.

Нагадаємо, команда Зеленського висунула низку вимог Порошенку, аби той довів, що «почув молодь». У Петра Порошенка відповіли, що президент не має повноважень ухвалювати зміни до законів.

Раніше кандидат у президенти Володимир Зеленський покликав Петра Порошенка на дебати перед другим туром президентських виборів і дав йому 24 години на рішення. Зеленський наголосив, що дебати мають відбутися на стадіоні «Олімпійський», у присутності усіх охочих журналістів і каналів.

У БПП відповіли, що Петро Порошенко не буде влаштовувати дебати з Зеленським на стадіоні у Києві.

У свою чергу, національний спорткомплекс «Олімпійський» заявив, що не отримував заяву щодо проведення дебатів між кандидатами, на які годиною раніше запросив Порошенка Володимир Зеленський.

Нагадаємо, після підрахунку понад 99% протоколів до другого туру виборів президента виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: