Президент не має повноважень ухвалювати зміни до законів, нагадала віце-спікерка, народна депутатка від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Геращенко, коментуючи вимоги команди Володимира Зеленського до чинного глави держави.

«Штаб Зеленського звернувся до президента Порошенка з вимогою негайно скасувати е- декларування для громадських активістів. Нагадаю Зе- команді (бо Зе кандидат на концертах)- зміни до законів приймає ВР, а не президент», — написала Геращенко у Facebook.

Вона додала, що Порошенко півтора року тому вніс до Верховної Ради проект закону щодо скасування е-декларування для активістів, але парламент не підтримав його. Не підтримали депутати і законопроект Юлії Тимошенко.

«Команда президента Порошенка в парламенті голосувала ЗА! обидва законопроекти. Члени партії «укроп», які підтримують Зе, в т ч кандидат в президенти (Олександр — ред.) Шевченко, який вже заявив, що молиться за перемогу кандидата Зе- НЕ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЖОДЕН», — зазначила депутатка.

Нагадаємо, команда Зеленського висунула низку вимог Порошенку, аби той довів, що «почув молодь».

Після підрахунку понад 99% протоколів до другого туру виборів президента виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: