Слідчі повідомили про підозру ще двом причетним до нападу на оператора одного з харківських телеканалів біля торгового центру «Барабашово».

Про це повідомляє прес-служба поліції Харківської області.

За даними слідства, 7 червня двоє місцевих жителів на території торгового центру приєдналися до групи інших осіб, які перешкоджали професійній діяльності журналіста.

«Вони спочатку погрожували оператору насильством, потім переслідували, наздогнавши — почали штовхати, а коли чоловік впав на землю — били ногами. Крім цього, 37-річний чоловік підняв відеокамеру потерпілого й розбив її», — повідомили поліцейські.

З огляду на це 21-річному чоловікові повідомили про підозру за статтею про «перешкоджання законній професійній діяльності журналіста» та «погроза або насильство щодо журналіста». 37-річному харків'янину — за «умисне знищення або пошкодження майна журналіста».

Нагадаємо, ввечері 7 червня на ринку «Барабашово» у Харкові сталися сутички, у яких постраждали 8 людей. Під час конфлікту зокрема побили 36-річного оператора Вадима Макарюка та забрали його відеокамеру.

Його доставили до Харківської міської лікарні швидкої допомоги імені Мещанінова. Внаслідок крововиливу в мозок у Макарюка стався інсульт.

За словами лікарів, перші три дні після побиття будуть найважчими, наразі вони забороняють турбувати Вадима, він перебуває у реанімації у важкому стані.

Поділитись: