Читайте головні новини дня на Громадському

Під будівлею Верховної Ради між учасниками акції, які виступали за Антикорупційний суд, та правоохоронцями сталися сутички. Правоохоронці заявили, що 14 співробітників поліції постраждали.

У передмісті Дамаска — районі Східна Гута, порушили режим припинення вогню, передбачений резолюцією Ради безпеки ООН. За даними правозахисників, авіаударів зазнали провінції Шіфуніех і Афтаріс — два населені пункти, розташовані в підконтрольному повстанцям регіоні.

«Нафтогаз України» відновив імпорт газу з Європейського Союзу на період похолодання. Газ постачають зі Словаччини та Угорщини. Добовий обсяг — близько 12 млн куб. м.

Міського голову Одеси Геннадія Труханова, який понад місяць не з'являвся на роботі та є підозрюваним у справі про розкрадання бюджетних коштів, залишили на посаді. Антикорупційна прокуратура планує оскаржувати це рішення.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин та його покійний батько Кім Чен Ір використовували підроблені бразильські паспорти для подання віз для відвідування західних країн у 1990-х роках.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile