Солом’янський районний суд Києва не задовільнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про відсторонення від посади міського голови Одеси Геннадія Труханова.

Солом’янський районний суд Києва не задовільнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про відсторонення від посади міського голови Одеси Геннадія Труханова.

У коментарі журналістам Труханов зазначив, що після рішення суду планує повернутися до Одеси для виконання своїх обов'язків.

«Я думаю, що маю працювати. Водночас досудове слідство йде, і я думаю, що я буду допомагати слідтсву. Це дозволить мені реалізувати ті проекти, які принесуть користь Одесі. Я вважаю правильним рішення, що обрана людьми людина має працювати», — прокоментував він.

Водночас прокурор САП Віталій Правець заявив, що антикорупційна прокуратура планує оскаржувати дане рішення. Також у прокуратурі вбачають небезпеку у тому, що Труханов перебуватиме на посаді, адже у такому випадку підозрюваний матиме змогу підробити певні документи або вчиняти інші злочинні дії.

Нагадаємо, 26 лютого Апеляційний суд Києва залишив без змін запобіжний захід для міського голови Одеси Геннадія Труханова. Таким чином, щодо нього надалі діє запобіжний захід: його взяв на поруки нардепом БПП Дмитра Голубова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Одеські чиновники ходять по тонкій кризі — це особливості клімату», — відомі одесити про справу Труханова

Також в Апеляційному суді Києва, де розглядали справу міського голови Одеси Геннадія Труханова, влаштували акцію.

22 лютого суд щодо відсторонення Труханова перенесли через зламаний мікрофон.

Солом'янський суд Києва розглядав клопотання про відсторонення Труханова з посади. Під судом вишикувалися кілька сотень поліцейських і нацгвардійців. Також близько 30 людей влаштували акцію протесту проти Труханова.

Раніше прокуратура просила суд узяти Труханова під варту з альтернативою виходу під заставу у розмірі 50 мільйонів гривень.

Під стінами суду, де слухали 15 лютого справу Труханова, сталися сутички і постріли. Унаслідок стрільби дістав поранення один правоохоронець.

НАБУ розслідує можливе заволодіння Геннадієм Трухановим та іншими посадовцями Одеської міськради коштами місцевого бюджету у великих розмірах. Ідеться про купівлю заводу важкого кранобудування «Краян», який у 2016 році міськрада придбала у підприємства «Девелопмент Еліт» за ціною 185 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тітушки, стрілянина і друзі-депутати: Як Одеса рятувала Труханова в Києві

Поділитись: