Документи про входження Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить до структури Світового банку, до державного Укргазбанку мають надійти на початку 2020 року.

Про це повідомила заступниця голови Національного банку України Катерина Рожкова в інтерв’ю Finclub.

«Поки (документів про входження в капітал Укргазбанку — ред.) немає. Ми всі дуже чекаємо, і дуже хочеться, щоб ці документи прийшли. Мають надійти на початку року», — повідомила Рожкова.

11 листопада 2019 року Міжнародна фінансова корпорація (IFC) затвердила угоду, в межах якої можлива передача 20% акцій Укргазбанку. Зокрема, угодою передбачено, що IFC видасть Укргазбанку кредит на 30 мільйонів євро терміном на 5 років. При цьому IFC залишить за собою право стягнути заборгованість за цим кредитом не грошима, а акціями банку.

У вересні 2019 року стало відомо, що IFC може отримати близько 20% акцій Укргазбанку в межах кредитної угоди на 30 мільйонів євро.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) — це міжнародна фінансова організація, яка входить до групи Світового банку. Корпорація використовує капітал та експертні поради для розбудови ринків країн, що розвиваються. У 2017 році обсяг довгострокових інвестицій МФК досяг $19,3 млрд.

Поділитись: