УКРАЇНА

Свобода слова — плюралізм — війна: як журналісту забезпечити баланс в умовах пропаганди?

6 лютого, 2018 12:20
УКРАЇНА/Свобода слова — плюралізм — війна: як журналісту забезпечити баланс в умовах пропаганди?
Зберегти
Вигляд
Дедалі частіше українські медіа опиняються перед питанням — як забезпечити баланс, плюралізм думок в умовах пропаганди, гібридної війни, популізму і політичної кон’юктури? Про це в студії Громадського дискутують генеральний продюсер НСТУ Андрій Сайчук, головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва, головред «Громадського радіо» Кирило Лукеренко, оглядач «Радіо Свобода» Павло Казарін

Дедалі частіше українські медіа опиняються перед питанням — як забезпечити баланс, плюралізм думок в умовах пропаганди, гібридної війни, популізму і політичної кон’юктури? Про це в студії Громадського дискутують генеральний продюсер НСТУ Андрій Сайчук, головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва, головред «Громадського радіо» Кирило Лукеренко, оглядач «Радіо Свобода» Павло Казарін та шеф-редакторка Громадського Ангеліна Карякіна.

Приводом для дискусії «Свобода слова — плюралізм — війна» став нещодавній інцидент на телеканалі «Зік»: ведуча телеканалу запросила на інтерв’ю колишнього заступника голова адміністрації президента Януковича, людину, яку називають архітектором судової влади Януковича — Андрія Портнова.

На появу колишнього соратника Януковича першими відреагували політики — депутат від президентської фракції Іван Вінник приїхав на наступну в сітці передачу до журналіста Сергія Рахманіна, аби повідомити йому, що він не буде виступати у цій передачі.

А наступного дня під каналом зібралися люди, які вимагали від ведучої Наталі Влащенко публічного вибачення та навіть звільнення.

Влащенко заявила про погрози з боку політиків та «цілеспрямовану атаку» проти каналу. Ми не розбираємо цей ефір, але ситуація довкола телеканалу викликає багато питань щодо роботи ЗМІ сьогодні.

Пов`язані новини