Політика

Син Трампа погодився дати свідчення в Сенаті щодо втручання РФ у вибори

30 серпня, 2017 10:53
Політика/Син Трампа погодився дати свідчення в Сенаті щодо втручання РФ у вибори
Зберегти
Вигляд
Син президента США Дональд Трамп-молодший погодився в закритому режимі дати свідчення в юридичному комітеті Сенату у справі про втручання Росії в президентські вибори.

Син президента США Дональд Трамп-молодший погодився в закритому режимі дати свідчення в юридичному комітеті Сенату у справі про втручання Росії в президентські вибори.

Про це повідомляє CNN.

За словами глави комітету Чака Грасслі, слухання пройдуть не пізніше вересня.

У липні сина глави Білого дому вже запрошували дати свідчення, однак тоді він уклав угоду з комітетом і не брав участі в слуханнях.

9 липня New York Times оприлюднила матеріал, в якому йшлося про те, що син Трампа у 2016 році зустрічався з російською юристкою Наталею Весельницькою, яка нібито мала передати йому компромат на Клінтон. Трамп-молодший підтвердив цю зустріч, однак, вказав, що не отримував такої інформації від неї.

11 липня син президента США опублікував листування з PR-спеціалістом і колишнім журналістом Робом Голдстоуном, який виступав у якості посередника в організації зустрічі з Весельницькою.  

Голдстоун нібито передав йому прохання про зустріч від російського співака Еміна Агаларова, з яким син Трампа був знайомий ще з 2013 року.

Повідомлялося, що на зустрічі були присутні Рінат Ахметшин, якого назвали колишнім радянським розвідником, екс-глава передвиборного штабу Трампа Пол Манафорт та зять і радник президента США Джаред Кушнер.

За словами Весельницької, зустріч була пов'язана з розслідуванням справи компанії Prevezon Holdings російського підприємця Дениса Кацива щодо якого в США вперше на практиці був застосований «акт Магнітського». Юристка стверджує, що готова дати з цього приводу свідчення в Сенаті.

The Washington Post повідомляло, що президент Трамп особисто написав заяву про зустріч сина з російською юристкою.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини