Війна

Тактика РФ спрямована на затягування переговорів із введення миротворців на Донбас — військовий експерт

22 вересня, 2017 22:59
Війна/Тактика РФ спрямована на затягування переговорів із введення миротворців на Донбас — військовий експерт
Зберегти
Вигляд
Ініціатива з боку Росії щодо введення миротворчої місії ООН на Донбас направлена на затягування переговорів і не доведення цього питання до розгляду у Раді безпеки ООН

Ініціатива з боку Росії щодо введення миротворчої місії ООН на Донбас направлена на затягування переговорів і не доведення цього питання до розгляду у Раді безпеки ООН.

Про це в ефірі Громадське.Схід повідомив військовий експерт Олександр Гольц.

«Я більш ніж певен, що російська ініціатива лише на це і спрямована, аби зробити вигляд, що виступає за миротворчу місію, але потопити все у перемовинах...Але так як Росія є постійним членом Радбезу ООН, гарантовано, що те, чого РФ не захоче, ухвалено не буде», — сказав він.

На думку експерта, російська сторона «позбавила Київ козирів» тим, що почала проявляти власну ініціативу, з якою Україна виступала вже два роки.

Дивіться також повний випуск «Громадське.Схід»: про вирок Штепі, гру про переселенців та вибухи на складах боєприпасів під Маріуполем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миротворча місія може розгорнутися впродовж півроку.

20 вересня Порошенко обговорив з президентом Євроради розміщення миротворців на Донбасі

5 вересня Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі. Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення. Але після розмови з Меркель Путін погодився врахувати зауваження щодо місії миротворців на Донбасі.

МЗС України назвало заяву Путіна спробою представити агресію внутрішньо-українським конфліктом. Згодом Україна довела до відома генсека ООН позицію щодо миротворців на Донбасі

14 вересня США виступили за миротворців ООН на Донбасі з широким мандатом по всій окупованій території і на кордоні з Росією. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини