«Дитина невиліковна. Це буде навіть не тварина, він не розумітиме вашої мови. Навіщо вам цей овоч?». Попри страшний діагноз, батьки не відмовились від Дані, і сьогодні, вже дорослий чоловік, він готується вийти на сцену Театру на Подолі. Таких особливих акторів, як Даня, тут чимало. У спеціальній постановці за Льюісом Керолом – незрячі, люди з ДЦП та на інвалідних візках, які на сцені перевтілюються в глибоких драматичних і комічних персонажів. До столиці вперше приїхав криворізький інклюзивний театр «Краще Разом».

Отримати позитивний заряд тепла й світла, яке ніби аж випромінює режисерка п'єси, прожити важливий день з акторами та спостерігати за підготовкою до унікальної вистави пропонує вам неймовірно людяна документалка Коляна Пастика з hromadske.doc.

Підтримайте нас на Спільнокошті будь-якою сумою: ми зможемо і далі розповідати про важливе і дізнаватись більше для вас.

Міжнародний день людей з інвалідністю (nternational Day of Persons with Disabilities) – встановлений резолюцією ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня. Цей день не є святом, він покликаний привернути увагу до проблем людей, захисту їхніх прав, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Поділитись: