Укрзалізниця розпочала програму лояльності, згідно з якою люди зможуть платити за квитки на потяг менше, якщо купуватимуть їх заздалегідь.

«Якщо ви купуєте квиток за 90-30 днів до дати відправлення поїзда, то можете заощадити до 40% на його вартості, якщо за 24-15 діб — 10% вартості», — повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Поки що знижка розповсюджується лише на вагони 1-го класу швидкісних поїздів Інтерсіті+ у внутрішньому сполученні територією України. Пасажири можуть економити від 40% до 10% вартості квитка.

За кілька діб до дати відправлення квитки навпаки, дорожчають. За 4-2 доби до відправлення — вартість підвищується на 10%, а за 1 добу — вартість зростає на 15%.

Нагадаємо, ще на початку літа Укрзалізниця почала продавати квитки за 90 днів до дати поїздки. Раніше квитки можна було купити лише за 30 днів до поїздки.

Інтерсіті+ — денні швидкісні поїзди в Україні, котрі курсують у прямому сполученні й здійснюють рейси з Києва до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Кривого Рогу, Костянтинівки, Одеси, Тернополя, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Поділитись: