Міжнародний аеропорт міста Анкоридж, що в Алясці. 25 квітня він став найбільш завантаженим у світі, а нині є одним із найбільш завантажених
Фото:

Twitter

Міжнародний аеропорт міста Анкоридж, що в американському штаті Аляска, 25 квітня став найбільш завантаженим у світі. Так сталося тому, що через пандемію коронавірусу найбільші аеропорти різко скоротили свою діяльність.

Після рекордного 25 квітня аеропорт і надалі залишається одним із найбільш навантажених у світі: приміром, 2 травня він прийняв 744 літаки, тоді як великі летовища в Чикаґо й Атланті — 579 і 529 відповідно.

Найбільше літаків в аеропорт Анкориджа прибуває по суботах, оскільки саме в цей день тижня до штату постачають товари першого вжитку з решти США — їх просто не виробляють в Алясці через погодні умови й інфраструктуру, зазначає CNN.

Керівник аеропорту Джим Щезняк пояснює: через пандемію також зросла кількість транзитних перевезень: «А це передусім тому, що багато засобів для боротьби з COVID-19 у Північній Америці створюються в Азії».

Він також додав, що очікує на «туристичний бум» в Алясці по завершенні пандемії коронавірусу.

«Знаєте, вам же кажуть триматися від людей на дистанції півтора метра. В Алясці ви можете чудово провести відпустку на відстані шести миль від будь-кого», — говорить Щезняк.

дивіться наш репортаж із Аляски

Поділитись: