У Міністерстві охорони здоров'я вважають, що масове тестування на антитіла до коронавірусу можуть розпочати вже наступного тижня, якщо все відбуватиметься за планом.

Про це передає пресслужба Офісу президента.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що його відомство готується затвердити алгоритм масової ІФА-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусної інфекції.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявляв, що ІФА-тестування дозволять ретроспективно подивитися на наявність антитіл та епідеміологічно дізнатися, чи були пропущені випадки інфікування.

Також на початку травня у МОЗ заперечили інформацію про те, що ІФА-тести, тобто тестування на визначення антитіл до коронавірусу в організмі людини, розподілені по регіонах для проведення досліджень. 

Хоча 27 квітня головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявляв, що перші тестування на антитіла до коронавірусу запускають в Одеській і Сумській областях.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 17 330 випадків інфікування коронавірусом. Загалом 4 473 пацієнти вже одужали від коронавірусного захворювання, а 476 — померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: