УКРАЇНА

Тетяна Пушнова стала Генеральною продюсеркою Громадського

1 березня, 2017 16:10
УКРАЇНА/Тетяна Пушнова стала Генеральною продюсеркою Громадського
Зберегти
Вигляд
lead
Пушнова планує побудувати телевізійне мовлення в рамках розвитку усіх платформ.

Тетяна Пушнова стала Генеральною продюсеркою Громадського. Це нова посада для каналу.

Пушнова планує побудувати телевізійне мовлення в рамках розвитку всіх платформ.

З 1-го березня вона відповідає за якість програм, телевізійної картинки та розповсюдження.

«З одного боку для мене це великий порятунок – працювати на інформаційному телеканалі, який не залежить від власника і його політичних коливань чи економічного стану його бізнесу. З другого – це великий виклик: у найкоротші терміни зробити з набору різноманітного контенту зрозумілий для глядача концепт. А також це виклик і для усього колективу Громадського – команді треба навчитись працювати у чітких рамках концепції, стилю, з розумінням для чого і для кого вони роблять свою роботу», – говорить Тетяна Пушнова.

«Я знала, що Таня  хоче застосувати свій досвід у суспільно корисному проекті, тоді як для Громадського важливо, щоб люди в команді поділяли наші цінності – довіри, відповідальності, професійності та служіння аудиторії. Взагалі, я дивуюся, як всі ці роки ми обходилися без продюсера-телевізійника.

На цьому етапі кількість проектів збільшилася, ми починаємо робимо програми про стартапи, подорожі, економіку.

Наші тематичні програми про Схід, Крим, Світ суттєво посилилися редакційно, час поліпшувати форму подачі. Громадське працює з дуже складними темами. Певна, що Таня буде тою, хто разом з нами працюватиме з головним викликом – як зробити важливе привабливим, не йдучи на поступки редакційним принципам», – зазначила Наталя Гуменюк, голова Громадського.

Тетяна Пушнова – українська журналістка, редакторка та продюсерка. Починала свою журналістську діяльність 2004 року на 5 каналі. Брала участь у створенні новинної служби на телеканалі ТВі. З 2010 року працювала в ТСН на телеканалі 1+1. Влітку 2014 року Тетяна Пушнова запустила та очолила перший український англомовний інформаційний телеканал «Ukraine Today». У кінці 2016 року залишила групу 1+1 медіа у зв'язку із рішенням закрити «Ukraine Today».

Нагадаємо, що у травні 2016 року «Громадське телебачення» отримало ліцензію на супутникове мовлення через супутник системи ASTRA 4A строком на 10 років.

Пов`язані новини