Світ

Тіллерсон у прощальній промові попередив про небезпеку з боку РФ

14 березня, 2018 07:39
Світ/Тіллерсон у прощальній промові попередив про небезпеку з боку РФ
Зберегти
Вигляд
Звільнений з посади державного секретаря США Рекс Тіллерсон у прощальній промові попередив про небезпечну поведінку Росії.

Звільнений з посади державного секретаря США Рекс Тіллерсон у прощальній промові попередив про небезпечну поведінку Росії.

Про це повідомляє BBC.

«Багато зусиль доведеться ще докласти для відповіді на поведінку і дії з боку російського уряду, які викликають тривогу», — сказав Тіллерсон.

Тіллерсон підкреслив, що Росія «має ретельно зважити, чи відповідають її дії інтересам російського народу, а також світу».

«Якщо Росія продовжить свою нинішню політику, очевидно, що це призведе до великої ізоляції. А це не відповідає нічиїм інтересам».

Тіллерсон також сивловив упевненість, що за його керівництва була проведена робота з налагодження відносин з Китаєм та приборкання ядерних перспектив Північної Кореї.

Раніше повідомлялося, що експерти та аналітики вважають, що після призначення на посаду державного секретаря США Майка Помпео замість Рекса Тіллерсона політика США стосовно України кардинально не зміниться.

Нагадаємо, 13 березня Майка Помпео призначили держсекретарем США замість Рекса Тіллерсона, звільненого президентом Дональдом Трампом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бувай, Тіллерсоне, привіт, Помпео! Що відомо про нового держсекретаря США

Пов`язані новини