Народний депутат від «Слуги Народу» Микола Тищенко відповів на розслідування щодо його ресторану, куди приходять VIP-гості, попри те, що такі заклади мають бути закритими через карантин. Парламентар наголосив, що нічого не порушував.

Про це він написав на своїй сторінці в Instagram.

«Так, дійсно, в ресторані «Велюр» іноді проходять особисті зустрічі… Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів. Немає ніяких порушень і близько», — наголосив він.

Депутат зазначив, що дотримується карантинних заходів і впевнений, що «тільки розрив соціальної дистанції й тимчасове обмеження громадської активності дозволить стримати поширення інфекції».

Тищенко пояснив, що в ресторані зустрічався зі своїми помічниками та з «невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму — перетворення міста Києва».

У коментарі hromadske заступниця глави фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук зазначила, що її фракція ще не обговорювала питання стосовно Тищенка, тож наразі є лише його реакція на це розслідування.

Напередодні Bihus.info опублікувало розслідування, в якому показали, що до ресторану «Велюр» народного депутата від «Слуги Народу» Миколи Тищенка приходять VIP-гості, попри карантин.

Серед відвідувачів автори розслідування зафіксували народного депутата Антона Яценка, депутата від «Слуги Народу» Олександра Кабанова — останній зустрічався в ресторані з Віталієм Кисілем з компанії «Метінвест» олігарха Ріната Ахметова.

Також до закладу приїздив помічник депутата від «Слуги Народу» Олександра Мережка Павло Куфтирєв (його бачили упродовж трьох днів), який, зокрема, є ще главою федерації шахів Києва.

Поділитись: