Життя

Трамп анонсував вручення вигаданої ним премії «За фейкові новини» 17 січня

8 січня, 2018 17:34
Життя/Трамп анонсував вручення вигаданої ним премії «За фейкові новини» 17 січня
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп переніс вручення вигаданої ним премії «За фейкові новини» на 17 січня. До цього він анонсував «церемонію» на 8 січня.

Президент США Дональд Трамп переніс вручення вигаданої ним премії «За фейкові новини» на 17 січня. До цього він анонсував «церемонію» на 8 січня.

Про це він написав у Twitter.

«Премія за фейкові новини, що присуджується найбільш корумпованим та упередженим популярним медіа, будуть вручені невдахам у середу, 17 січня, а не в понеділок. Цікавість і важливість цих нагород є набагато більшою, ніж будь-хто може очікувати», — написав Трамп.

Прес-секретарка адміністрації президента США Сара Сендерс на питання журналістів про те, скільки нагород буде видано та чи буде ця подія транслюватися, відповіла: «Я, звичайно не хочу щось зіпсувати. Але, на мою думку, є ціла низка людей, які б могли отримати ці нагороди».

Нагадаємо, що на початку січня надійшла у продаж книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа». Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.

Пов`язані новини