Світ

Трамп більше не відповідатиме на питання спецпрокурора Мюллера щодо втручання РФ у вибори — адвокат

The hill
Світ/Трамп більше не відповідатиме на питання спецпрокурора Мюллера щодо втручання РФ у вибори — адвокат
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп більше не відповідатиме на питання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про ймовірне втручання Росії в американські президентські вибори в 2016 році. Про це заявив адвокат президента США Рудольф Джуліані.

«Я думаю, що я чітко висловився близько 10 днів тому — тільки через мій труп, а я ще не вмер», — заявив Джуліані, посилаючись на свої нещодавні коментарі «Fox News Sunday».

Він додав, що вважає питання прокурорів обурливими.

16 грудня в інтерв’ю Fox News Sunday Джуліані категорично заявив, що Трамп не буде особисто зустрічатися з Мюллером. Однак через два дні в іншому інтерв’ю він дещо пом’якшив позицію і зазначив, що адвокати «можуть погодитися» на додаткові питання від команди Мюллера і що вони можуть дати «ще кілька відповідей».

17 листопада президент США Дональд Трамп заявив, що завершив відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує втручання в американські президентські вибори

Раніше стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Пов`язані новини