Президент США Дональд Трамп бреше або вводить своїми словами в оману приблизно 22 рази день з початку 2019 року. Такі дані наводить американська газета The Washington Post з посиланням на свою базу The Fact Checker, яка відстежує та аналізує підозрілі заяви президента.

У перший рік на посаді Трамп вживав близько 5,9 неправдивих або оманливих заяв на день. У другий ця кількість зросла до 16,5 разів на день. Нині, у 2019, газета зафіксувала показник 22 рази на день.

Загалом за свій президентський термін (станом на 3 березня 2019 року) Трамп накопичив 9 014 підозрізих заяв, ідеться у базі The Fact Checker.

А на конференції консервативних політичних дій (Conservative Political Action Conference) 2 березня він збрехав 104 рази, зазначає газета. Зокрема, президент заявив, що його стіна на кордоні з Мексикою вже будується, економіка США сьогодні є «найкращою в історії», а також податки за час його президентства зменшилися найбільше. Такі заяви Трампа газета назвала його «кращими хітами».

Наприкінці лютого у США назвали переможців антипремії «Золота малина», якою відзначають найгірші фільми і акторів. Серед «лауреатів» антипремії виявився і президент США Дональд Трамп, який був героєм двох документальних фільмів у ролі самого себе.

Поділитись: