Чинний глава Білого дому Дональд Трамп 24 жовтня достроково проголосував на президентських виборах, які заплановані на 3 листопада. Голос віддав сам за себе.

Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Голосування відбулося під час візиту американського лідера до штату Флорида. Трамп проголосував у бібліотеці округу Палм-Біч. Як розповів президент, голосування було «дуже безпечним» та «ідеальним».

«Я голосував за хлопця на ім'я Трамп», — зазначив президент.

Як пише NBC News, рік тому президент США змінив свою прописку — з Нью-Йорка на Мар-а-Лаго у Флориді, де дострокове голосування на дільницях стартувало ще в понеділок.

За підрахунками експертів, уже понад 35 млн американців проголосували достроково поштою і понад 15 млн віддали свій голос особисто — на виборчих дільницях.

Зазначимо, що сам Трамп виступає проти голосування поштою через нібито загрозу фальсифікацій.

Проголосувати достроково у США можна буде ще протягом тижня. На виборах 2016 року в США достроково проголосували 47 млн осіб. Цього року через пандемію коронавірусу таке голосування користується особливою популярністю.

Незабаром вибори

У США мали відбутися три тури дебатів кандидатів на посаду президента демократа Джо Байдена та республіканця Дональда Трампа. Однак відбулося лише два, бо у Трампа виявили коронавірус, а брати участь у дебатах в онлайн форматі він відмовився.

Президентські вибори у США пройдуть уже 3 листопада.

Поділитись: