ENRU

Трамп не відпускає сенаторів на канікули, поки ті не приймуть заміну Obamacare

Президент Дональд Трамп заявив, що сенатори не можуть залишити місто, якщо не приймуть законодавство, що скасує та замінить діючий закон про охорону здоров'я Барака Обами.

Про це повідомляє Assosiated Press.

Трамп запросив республіканців на спеціальний обід, після того, як четверо сенаторів відмовилися підтримувати альтернативний проект, що мав замінити Obamacare. Таким чином, у республіканців не вистачить голосів для заміни закону про охорону здоров’я Obamacare.

Маючи в своєму розпорядженні лише 52 місця зі 100 у Сенаті, республіканці могли дозволити втратити лише два голоси, щоб домогтися схвалення їхнього плану щодо заміни Закону про доступність медицини, ініціатором якої був екс-президент США Барак Обама.

Однак, напередодні Сенатори Джеррі Моран і Майк Лі незалежно один від одного заявили, що не можуть підтримати законопроект. Раніше відповідні заяви також зробили два республіканських сенатора, Сюзан Коллінз і Ренд Пол.

Нагадаємо, президент Трамп видав указ про скасування реформи охорони здоров'я, проведеної Обамою, 21 січня.

Закон підготували з ініціативи Барака Обами і ухвалили у 2010 році, коли Демократична партія мала беззаперечну перевагу в обох палатах Конгресу.

Раніше палата представників Конгресу США підтримала скасування Obamacare

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке Obamacare і чому Трамп хоче його скасувати. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram