ENRU

Трамп опублікував список переможців його премії «За фейкові новини»

Президент США Дональд Трамп опублікував список журналістів, яким він присудив вигадану ним премію «За фейкові новини».

Перший у списку — економіст і колумніст Пол Кругман, лауреат Нобелівської премії з економіки, який є давнім прихильником Демократичної партії США. Після обрання Трампа  президентом він писав, що «ринки ніколи не відновляться» через викликане цими подіями різке падіння.

У рейтингу також опинився журналіст ABC News Брайан Росс, який припустився помилки в повідомленні про готовність Майкла Флінна свідчити проти президента США. Згодом Росса відсторонили від роботи.

Також в списку фігурує телеканал CNN, який публікував інформацію про те, що президент США і його син мали доступ до хакерських документів з WikiLeaks.

Журнал TIME, який писав про те, що Трамп прибрав бюст Мартіна Лютера Кінга зі свого кабінету, також потрапив у список президента.

Видання Newsweek Трамп «нагородив» через публікацію про те, що перша леді Польщі Агата Корнхаузер-Дуда не потиснула руку американському президенту.

Телеканал CNN був перелічений чотири рази, The New York Times — два, по одному разу згадуються матеріали від ABC, The Washington Post, The Time і The Newsweek.

Нагадаємо, що на початку січня надійшла у продаж книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа». Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.