Президент США Дональд Трамп опублікував список журналістів, яким він присудив вигадану ним премію «За фейкові новини».

Президент США Дональд Трамп опублікував список журналістів, яким він присудив вигадану ним премію «За фейкові новини».

Перший у списку — економіст і колумніст Пол Кругман, лауреат Нобелівської премії з економіки, який є давнім прихильником Демократичної партії США. Після обрання Трампа  президентом він писав, що «ринки ніколи не відновляться» через викликане цими подіями різке падіння.

У рейтингу також опинився журналіст ABC News Брайан Росс, який припустився помилки в повідомленні про готовність Майкла Флінна свідчити проти президента США. Згодом Росса відсторонили від роботи.

Також в списку фігурує телеканал CNN, який публікував інформацію про те, що президент США і його син мали доступ до хакерських документів з WikiLeaks.

Журнал TIME, який писав про те, що Трамп прибрав бюст Мартіна Лютера Кінга зі свого кабінету, також потрапив у список президента.

Видання Newsweek Трамп «нагородив» через публікацію про те, що перша леді Польщі Агата Корнхаузер-Дуда не потиснула руку американському президенту.

Телеканал CNN був перелічений чотири рази, The New York Times — два, по одному разу згадуються матеріали від ABC, The Washington Post, The Time і The Newsweek.

Нагадаємо, що на початку січня надійшла у продаж книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа». Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.

Поділитись: