Світ / США

Трамп отримав листа від Кім Чен Ина та заявив, що розраховує на нову зустріч

«Голос Америки»
Світ/США/Трамп отримав листа від Кім Чен Ина та заявив, що розраховує на нову зустріч
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп отримав листа від лідера Північної Кореї Кім Чен Ина та заявив, що розраховує на нову двосторонню зустріч для обговорення ядерного роззброєння КНДР.

Під час бесіди з журналістами в Білому домі Трамп розповів їм, що отримав «чудового листа» від лідера КНДР, а також зазначив, що йому вдалося налагодити «дуже добрі стосунки» з ним.

Трамп заявив, що розраховує на нову зустріч з Кім Чен Ином для обговорення ядерного роззброєння КНДР. Водночас президент США уточнив, що ніколи не робив наголос на «темпах зусиль» Пхеньяна в цьому питанні.

У своєму Twitter Трамп написав, що з нетерпінням очікує на зустріч з Кім Чен Ином, а також додав, що лідер Північної Кореї «добре розуміє», що його країна має «величезний економічний потенціал».

Нагадаємо, під час новорічного звернення Кім Чен Ин заявив, що готовий зустрітися з Дональдом Трампом у будь-який час. Водночас він застеріг Вашингтон не тиснути на Пхеньян санкціями.

У листопаді 2018 року Трамп заявив, що планує зустрітися з лідером КНДР Кім Чен Ином на початку 2019 року.

Нагадаємо, 12 червня 2018 року Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеарізацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Пов`язані новини