Президент США Дональд Трамп отримав лист від північнокорейського лідера Кім Чен Ина. У своєму листі глава КНДР просить про другу зустріч.

Президент США Дональд Трамп отримав лист від північнокорейського лідера Кім Чен Ина. У своєму листі глава КНДР просить про другу зустріч.

Про це повідомила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, передає Reuters.

Вона зазначали, що у зв'язку з цим Білий дім займається плануванням можливої зустрічі.

«Основна мета листа полягала в тому, щоб просити і з'ясувати чи можливо запланувати ще одну зустріч із президентом, для якої ми відкриті і вже у процесі її координації», — заявила Сандерс.

Сандерс додала, що лист демонструє «постійне прагнення зосередитися на денуклеаризації півострова».

За її словами, військовий парад у Пхеньяні в неділю був «ознакою сумлінності», оскільки в ньому не було ядерних ракет дальньої дії.

7 вересня Дональд Трамп заявив, що чекає листа від північнокорейського лідера Кім Чен Ина, який, на його думку, «буде позитивним».

9 вересня у Пхеньяні відбувся військовий парад до дня заснування республіки, він пройшов без демонстрації міжконтинентальних балістичних ракет та ядерних випробувань.

Нагадаємо, 12 червня Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеарізацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Поділитись: