Президент США Дональд Трамп не збирається зустрічатись із Папою римським Франциском в період саміту «Великої сімки», що пройде у травні в Італії.

Президент США Дональд Трамп не збирається зустрічатись із Папою римським Франциском в період саміту «Великої сімки», що пройде у травні в Італії. Це дуже нетипово для президентів США, які намагались зустрітись з головою Римо-католицької церкви під час кожного візиту до Європи, пише Reuters.

Трамп, якого Франциск назвав «не християнином» через бажання побудувати стіну на кордоні з Мексикою, зустрінеться з головами найбагатших держав у італійській Сицилії 36-27 травня.

Трамп і Франциск мають діаметрально протилежні погляди — на імміграцію, біженців, кліматичні зміни та ненажерливий капіталізм.

Попередники Трампа наносили візит до Ватикану під час перебування в Італії, при цьому лише один з них — Джон Кенеді — був католиком. Зокрема, Джордж Буш зустрічався з Папою римським 6 разів — по три рази із Іваном Павлом ІІ та Бенедиктом.

До сих пір Ватикан не отримував запитів на зустріч Трампа з Папою римським, і до початку саміту «Великої сімки» ситуація навряд чи зміниться — так говорять джерела видання у дипломатичних колах США і Ватикану.

Раніше повідомлялося, що Папа римський Франциск розкритикував новообраного президента США Дональда Трампа, а також застеріг світ від появи «нового Гітлера».

Пізніше Ватикан закликав президента США Дональда Трампа дослухатись до «інакодумців» і змінити свою позицію щодо кліматичних змін, через яку Китай може вийти на перше місце у захисті довкілля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вперед, у минуле: що означає відмова Трампа від підтримки зеленої енергетики»

Поділитись: