Делегація Сполучених Штатів прибула до Північної Кореї для організації зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина.

Делегація Сполучених Штатів прибула до Північної Кореї для організації зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина.

Про це президент США Дональд Трамп повідомив у Twitter.

Також глава Білого дому зазначив, що Північна Корея має великий потенціал і одного дня стане «великою економічною та фінансовою нацією».

Трамп додав, що у цьому питанні з ним повністю погоджується Кім Чен Ин. «Це відбудеться!», — написав американський лідер.

Раніше про прибуття делегації США у КНДР написала газета Washington Post.

Як повідомлялося, Кім Чен Ин упевнений, що його зустріч із Трампом має відбутися.

24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах «злобу і відкриту ворожнечу».

Раніше Трамп заявляв, що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

26 травня речниця Білого дому заявила, що делегація Білого дому відправиться до Сінгапуру для підготовки саміту між президентом США Дональдом Трампом та главою КНДР Кім Чен Ином не зважаючи на те, що Трамп скасував цю зустріч.

/Павло Калашник 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile