Світ

Трамп готується до можливого допиту у спецпрокурора Мюллера — CNN

7 квітня, 2018 09:39
Світ/Трамп готується до можливого допиту у спецпрокурора Мюллера — CNN
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп почав підготовку до можливого інтерв'ю зі спецпрокурором Робертом Мюллером, який розслідує можливе втручання Росії в американські вибори президента.

Президент США Дональд Трамп почав підготовку до можливого інтерв'ю зі спецпрокурором Робертом Мюллером, який розслідує можливе втручання Росії в американські вибори президента.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела.

Як інформує телеканал, підготовка в Білому домі до відповідей Трампа на питання Мюллера перебуває на початковому етапі. Радники і юрисконсульти інструктують президента щодо тем, які можуть зацікавити спецпрокурора під час допиту.

Офіційно Трамп ще не погодився на інтерв'ю з Мюллером. Однак така попередня підготовка свідчить про те, що Трамп і його адміністраці відкриті для співбесіди, наголошує CNN.

Наприкінці січня Трамп погодився свідчити про «російське втручання» у вибори.

Водночас адвокати Трампа порадили йому не свідчити спецпрокурору у справі про втручання РФ.

Нагадаємо, що у США взяли під варту першого підозрюваного у справі втручання Росії у вибори.

Також стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Нагадаємо, у лютому США вперше висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Серед обвинувачених — бізнесмен Євген Пригожин, наближений до президента Росії Володимира Путіна.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Пов`язані новини