Президент США Дональд Трамп опублікував повідомлення у Twitter, в якому порадив Росії «готуватися до нових та розумних» американських ракет у Сирії.

Президент США Дональд Трамп опублікував повідомлення у Twitter, в якому порадив Росії «готуватися до нових та розумних» американських ракет у Сирії.

«Росія обіцяє збивати будь-які ракети, запущені по Сирії. Готуйся, Росіє, адже вони будуть, гарні, нові та «розумні»! Ви не маєте бути партнерами Тварини, що вбиває газом своїх людей та насолоджується цим!», — написав Трамп.

За декілька хвилин у мікроблозі американського президента з'явилося ще одне повідомлення: 

«Наші відносини з Росією нині найгірші, ніж коли-небудь раніше, і це з урахуванням Холодної Війни. Проте немає жодної причини для цього. Росія потребує нашої допомоги з їхньою економікою, того, що буде дуже легко зробити, і ми потребуємо, щоб наші нації співпрацювали. Зупинемо гонитву озброєнь?».

 

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН відхилила російський варіант  резолюції щодо хімічних атак у Сирії.

Раніше Росія заблокувала в Раді Безпеки ООН проект резолюції США про створення нового механізму розслідування хімічних атак в Сирії.

8 квітня здійснена хіматака на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб.

Постійні представники Франції та Великої Британії при ООН Франсуа Делатр і Карен Пірс на екстреному засіданні Ради безпеки заявили про відповідальність Росії та Ірану за останню хімічну атаку в сирійському місті Дума.

Раніше постійна представниця США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що «на руках російського режиму є кров сирійських дітей».

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив що найближчим часом ухвалить рішення про те, чи застосувати військову силу проти влади Сирії у зв'язку із застосуванням хімічної зброї в місті Дума.

Раніше Трамп назвав президента Сирії Башара Асада «твариною», коментуючи хімічну атаку в Сирії.

9 квітня Організація із заборони хімічної зброї розпочала розслідування атаки в Сирії.

10 квітня уряд Сирії запропонував Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) направити команду спостерігачів для розслідування обвинувачень у проведенні хімічної атаки в місті Дума.

Поділитись: