Президент США Дональд пригрозив заблокувати роботу уряду, якщо демократи у Конгресі не підтримають його імміграційну реформу.

Президент США Дональд пригрозив заблокувати роботу уряду, якщо демократи у Конгресі не підтримають його імміграційну реформу та програму безпеки.

Про це Трамп заявив у Twitter.

«Я би хотів «заблокувати» уряд, якщо демократи не дадуть нам голосів за програму безпеки США, яка включає побудову стіни (стіни на кордоні з Мексикою – ред.)…Ми маємо нарешті дійти до імміграційної системи, яка заснована на системі MERIT (система заслуг, врахування компетенції – ред.). Нам треба, аби до нашої країни приїздили великі люди», — написав Трамп у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кінець «нульової толерантності»: як США повертає дітей мігрантам

Нагадаємо, декілька сотень активістів влаштували акт «масової громадянської непокори» у Вашингтоні 28 червня у знак протесту проти імміграційної політики адміністрації Дональда Трампа.

«Нульова толерантність» — політика, запроваджена адміністрацією президента Дональда Трампа. Вона зокрема стосується мігрантів з Мексики.Щойно її запровадили, в пресі зараз же вибухнув скандал. Адже згідно із новим законом, що набув чинності в травні 2018 року, неповнолітніх дітей примусово забирали в батьків, які намагалися нелегально перетнути кордон.

Через закон про «нульову толерантність» 17 штатів, а також округ Колумбія, подали до суду проти адміністрації президента Дональда Трампа. Під тиском громадськості Трамп підписав указ, який скасовує розділення сімей нелегальних мігрантів, а суд зобов'язав повернути всіх дітей батькам до 26 липня.  ​

У січні 2018 року уряд США вже призупиняв роботу.

19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів. Після того 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не стане вести переговори, поки «демократи не припинять грати в ігри і не відновлять роботу уряду».

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

Варто зазначити, у США призупинення роботи уряду відбувалося щонайменше 14 разів за останні 30 років, в тому числі і в 2013 році за президентства Барака Обами.

Поділитись: