Президент США Дональд Трамп разом з дружиною Меланією у різдвяний вечір 24 грудня приймали дзвінки від американських дітей.

Президент США Дональд Трамп разом з дружиною Меланією у різдвяний вечір 24 грудня приймали дзвінки від американських дітей. Діти дзвонили до Північноамериканського командування з питань аерокосмічної оборони та хотіли дізнатися, де у небі пролітає інтерактивний Санта.

Про це повідомляє The Washington Examiner.

Трамп з дружиною перебували у резиденції президента в Мар-а-Лаго у Флориді. 

Сам Трамп прийняв 6 дзвінків від дітей, Меланія — дев’ять. Діти не знали, що вони говорили саме з президентом.

Видання описує одну з розмов Трампа з дитиною, чия бабуся була в лікарні.

«Отже, ти хочеш, щоб твоя бабуся вийшла з лікарні? Це те, що ти хочеш? Це чудово і краще, аніж просити іграшку чи ще щось. Набагато краще, правильно? Ваша бабуся почуватиметься добре», — сказав Трамп.

Нагадаємо, що 24 грудня, коли християни західного обряду святкували Різдво по всьому світу, у небі на санях пролетів інтерактивний Санта Клаус. Його кожного року запускає Північноамериканське командування з питань аерокосмічної оборони.

Тоді тисячі волонтерів обслуговували телефонні лінії у колл-центрах. Вони приймали близько 70 тисяч дзвінків від дітей з-понад 200 країн, які питали, де зараз Санта перебуває і як скоро він пролітатиме над їхньою країною.

Поділитись: