Світ

Трамп відклав рішення про введення мит на сталь для Канади, Мексики та ЄС

1 травня, 2018 12:32
Світ/Трамп відклав рішення про введення мит на сталь для Канади, Мексики та ЄС
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп відклав рішення про введення імпортних мит на сталь та алюміній для Канади, Європейського Союзу та Мексики до 1 червня.

Президент США Дональд Трамп відклав рішення про введення імпортних мит на сталь та алюміній для Канади, Європейського Союзу та Мексики до 1 червня.

Про це повідомляє Reuters.

«Адміністрація досягла принципових домовленостей з Аргентиною, Австралією і Бразилією, деталі якої будуть роз'яснені протягом наступних 30 днів. Адміністрація також продовжить переговори з Канадою, Мексикою і ЄС протягом наступних 30 днів», — йдеться в повідомленні.

Раніше Німеччина запропонувала провести широкі переговори зі Сполученими Штатами Америки через запровадження мит на алюміній та сталь.

1 травня сплив термін дії виключення європейських експортерів з-під дії нових мит США на алюміній та сталь.

Раніше в канцлер Австрії повідомляв, що якщо США не продовжать виключення з-під дії митних обмежень для ЄС, то це нашкодить як самому Євросоюзу, так й економіці США.

Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика, Канада та ЄС.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Пов`язані новини