Передвиборчий штаб президента США Дональда Трампа випустив банер для збору коштів із закликом підтримати американські війська. Проте на тлі банера зображені російські винищувачі МіГ-29 та автомати Калашникова в руках солдат.

Про це повідомляє американське видання Politico.

Військові експерти зі США та Росії на банері побачили військовослужбовців, які тримають у руках російські автомати Калашникова, а на задньому фоні — три російські винищувачі.

П'єр Спрей, який проєктував літаки для військово-повітряних сил США, каже, що кут нахилу хвоста літака та відстань між двигунами характерні для МіГ-29.

Директор російського Центру аналізу стратегій і технологій Руслан Пухов виданню «Медуза» підтвердив, що це дійсно літаки МіГ-29, а солдати в руках тримають автомат російської розробки АК-74. 

Як з'ясувалося, фото було взяте з сервісу Shutterstock. Його там розмістив користувач з Андорри. Представники передвиборчого штабу Трампа не надали коментарів з цього приводу.  

Трамп і фото з Майдану

У липні цього року Трамп у своїй передвиборчій кампанії опублікував банер зі слоганом «Громадська безпека або хаос та насильство», на якому протиставляються «порядок» та «хаос». Щоб проілюструвати «хаос», штаб вирішив взяти реальне фото з Майдану, на якому видно як протестувальники борються із правоохоронцем. 

А коли там вибори?

3 листопада 2020 року відбудуться президентські вибори в США. Головними кандидатами є чинний президент Дональд Трамп і сенатор-демократ від штату Делавер Джозеф Байден.

Видання The Economist спрогнозувало, що перемогти з найбільшою ймовірністю може Джо Байден. Його перемога оцінюється у майже 91%, тоді як Трампа — 9%. За моделлю видання, Байден може перемогти у 25 штатах, а Трамп — у 20. 

Автор: Олександр Шаріпов
Поділитись: