Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп відмовився від ідеї негайно закрити кордону з Мексикою.

Як повідомляє видання The Washington Post, таке рішення глава Білого дому прийняв після консультацій із радниками з економічних питань та законодавцями.

«Вони пояснили Трампу, що в такому разі США та Мексика стикнуться з величезними економічними ризиками. Зокрема, на американську економіку чекає сильний удар, якщо таке рішення буде ухвалено», — йдеться в повідомленні.

Водночас президент США пригрозив накласти мита на імпорт мексиканських автомобілів, якщо Мексика не подолає проблеми наркотрафіку та мігрантів, через які і виникла ідея закриття кордону. Трамп дав владі Мексики рік на розв'язання цих проблем.

Нагадаємо, 31 березня Трамп заявив, що існує «дуже гарна ймовірність», що він закриє кордон вже цього тижня, якщо Мексика не припинить потік мігрантів до США.

Наприкінці березня Міністерство оборони США дозволило використати 1 мільярд доларів на будівництво 91-кілометрової ділянки стіни на кордоні з Мексикою. Це перші виділені кошти на стіну з Мексикою в межах надзвичайного стану, запровадженого Трампом задля отримання коштів на бар'єри на кордоні.

Поділитись: