Президент США Дональд Трамп заявив про необхідність більш жорстких заходів після теракту на півдні Франції.

Президент США Дональд Трамп заявив про необхідність більш жорстких заходів після теракту на півдні Франції.

Про це він написав у Twitter.

«Франція вшановує великого героя. Офіцер загинув після того, як помінявся місцями з заручницею під час теракту ІДІЛ. Так багато сміливості по всьому світу у тих, хто постійно бореться з радикальним ісламським тероризмом. Потрібні більш жорсткі заходи, особливо на кордонах» — написав Трамп.

23 березня Редуан Лакдім, який має марокканське походження, викрав машину в Каркасоні, убивши пасажира і поранивши водія. З машини він відкрив вогонь по поліцейських на пробіжці, поранивши одного з них. Потім в сусідньому містечку Треб він зайшов до супермаркетуубив двох людей і захопив заручників.

Лакдім називав себе прихильником організації «Ісламська держава» і вимагав звільнити Салаха Абдесалама, заарештованого за підозрою у причетності до терактів в Парижі 2015 року. За повідомленням поліції, раніше Лакдім був відомий владі як наркоторговець.

Французький поліцейський Арно Белтрам, який обміняв себе на заручника під час теракту у супермаркеті на півдні Франції 23 березня, помер у лікарні. Він став четвертою жертвою нападів терориста.

У Франції арештували екс-кандидата в парламент через «святкування» у Twitter смерті поліцейського.

Рада Європи і ПАРЄ засудили теракт у Франції.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile