ENRU

Трамп виступив за посилення заходів у боротьбі з ісламським тероризмом

Президент США Дональд Трамп заявив про необхідність більш жорстких заходів після теракту на півдні Франції.

Про це він написав у Twitter.

«Франція вшановує великого героя. Офіцер загинув після того, як помінявся місцями з заручницею під час теракту ІДІЛ. Так багато сміливості по всьому світу у тих, хто постійно бореться з радикальним ісламським тероризмом. Потрібні більш жорсткі заходи, особливо на кордонах» — написав Трамп.

23 березня Редуан Лакдім, який має марокканське походження, викрав машину в Каркасоні, убивши пасажира і поранивши водія. З машини він відкрив вогонь по поліцейських на пробіжці, поранивши одного з них. Потім в сусідньому містечку Треб він зайшов до супермаркетуубив двох людей і захопив заручників.

Лакдім називав себе прихильником організації «Ісламська держава» і вимагав звільнити Салаха Абдесалама, заарештованого за підозрою у причетності до терактів в Парижі 2015 року. За повідомленням поліції, раніше Лакдім був відомий владі як наркоторговець.

Французький поліцейський Арно Белтрам, який обміняв себе на заручника під час теракту у супермаркеті на півдні Франції 23 березня, помер у лікарні. Він став четвертою жертвою нападів терориста.

У Франції арештували екс-кандидата в парламент через «святкування» у Twitter смерті поліцейського.

Рада Європи і ПАРЄ засудили теракт у Франції.