Дату та місце проведення саміту президента США Дональда Трампа з лідером КНДР Кім Чен Ином вже узгодили та оголосять найближчим часом.

Дату та місце проведення саміту президента США Дональда Трампа з лідером КНДР Кім Чен Ином вже узгодили та оголосять найближчим часом.

Про це заявив Трамп, повідомляє Reuters.

Раніше Білий дім заявляв, що історичний саміт з Кім Чен Ином може відбутися у травні.

Відповідаючи на запитання журналістів, він також додав, що у переговорах США та КНДР щодо затриманих у Північній Кореї американців уже «багато що відбулося» і незабаром щодо них можуть ухвалити рішення.

«У нас дуже змістовні переговори з Північною Кореєю, і багато що вже відбулося стосовно американських заручників. Я думаю, ви побачите дуже хороші речі», — зазначив Трамп.

3 травня Кім Чен Ин погодився відпустити трьох американських в'язнів.

Раніше повідомлялось, що трьох американців корейського походження, яких утримували в трудових таборах КНДР за підозрою у «шпигунстві і ворожих діях» доставили в готель на околиці північнокорейської столиці Пхеньяну з метою передачі Дональду Трампу під час зустрічі з Кім Чен Іном. 

17 квітня Трамп заявив, що зустріч з Кім Чен Ином може відбутись у травні або червні.

Північна Корея наполягає на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина у Пхеньяні. Раніше Швеція зголосилася провести історичну зустріч Трампа та Кім Чен Ина.

Нагадаємо, 9 березня президент Трамп повідомив про підготовку зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».

28 березня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що готовий вести діалог з США і провести зустріч на вищому рівні з президентом Дональдом Трампом.

Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

 

 

 

 

Поділитись: