Президент США Дональд Трамп закликав комітет Палати представників Конгресу розслідувати зв'язки Гілларі Клінтон з Росією.

Президент США Дональд Трамп закликав комітет Палати представників Конгресу розслідувати зв'язки Гілларі Клінтон з Росією.

Про це він написав у Twitter.

«Чому комітет Палати представників з розвідки не хоче вивчити угоду Білла і Гілларі, після чого значна частина урану пішла в Росію, гроші Білла, «перезавантаження» Гілларі, похвалу Росії від Гілларі або російську компанію Подеста. Історія про зв'язки Трампа з Росією – вигадка», − написав глава Білого Дому.  

Мова йде про інцидент 2015 року, коли деякі американські ЗМІ оприлюднили інформацію, що Гілларі Клінтон могла бути причетною до таємної угоди, згідно з якою вона дозволила Росії придбати частину американських уранових родовищ, за що її фонд отримав щедрі внески.

Водночас, Трамп та його оточення зараз підозрюється зв'язках із Росією. Нещодавно, російський державний банк «Внешнеэкономбанк», який перебуває під санкціями Заходу, підтвердив, що керівництво установи зустрічалося із зятем президента США Дональда Трампа Джаредом Кушнером.

Зустріч відбулася під час передвиборчої кампанії 2016 року. 36-річний Джаред Кушнер, який є чоловіком Іванки Трамп і радником президента США, сам зголосився відповісти на низку питань під час слухань в Сената щодо зв’язків Трампа із Росією. Точна дата цих слухань поки не відома.

Також глава ФБР підтвердив розслідування зв’язків команди Трампа із Росією

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: