Світ

Трамп запізнився на чай із королевою у Віндзорському замку

14 липня, 2018 11:11
Світ/Трамп запізнився на чай із королевою у Віндзорському замку
Зберегти
Вигляд
lead
Королева Великої Британії Єлизавета II протягом 10 хвилин чекала прибуття кортежу президента США Дональда Трампа і його дружини Меланії біля Віндзорського замку.

Королева Великої Британії Єлизавета II протягом 10 хвилин чекала прибуття кортежу президента США Дональда Трампа і його дружини Меланії біля Віндзорського замку.

Як пише передає Metro.

Під час очікування Єлизавета II кілька разів перевіряла свій годинник, відзначає видання.

«Ох, вона щойно перевірила час на годиннику. Королева не любить запізнень», — написала у Twitter незалежна репортерка Патриція Требле.

Требле також зазначила, що Королева стоячи очікувала прибуття президентського подружжя.

Як пише Hufftington Post Трамп не вклонився після рукостискання. Загалом Трамп та перша леді провели у товаристві Королеви 57 хвилин.

Візит Трампів тривав на 17 хвилин довше запланованого регламенту.

У соцмережах також обговорюють обхід королівської варти. Зокрема те, як Трамп раптово зупинився, і Королева була змушена обходити його.

Нагадаємо, 13 липня у Лондоні 100 тисяч людей вийшли на протести проти візиту президента США Дональда Трампа до британської столиці.

Учасники протесту запустили шестиметрову надувну фігуру, яка нагадує «бейбі-Трампа». Учасники акції назвали це гумористичним протестом проти приїзду президента до Британії.

Як повідомляє The Guardian, учасники цієї кампанії заплатили за неї понад 29 тисяч фунтів стерлінгів та отримали спеціальний дозвіл на політ фігури «бейбі-Трампа».

Раніше під час акції протест проти Трампа поблизу Trump Tower у Нью-Йорку встановили надувну фігуру Трампа в образі щура.

Під час безпосередньої зустрічі з Мей, Трамп заявив про «дуже і дуже міцні стосунки» з прем'єр-міністром Великої Британії.

12 липня президент США Дональд Трамп вперше на посаді глави держави прибув із візитом до Великої Британії.

Напередодні свого візиту до Британії Трамп розкритикував мера Лондона Садіка Хана, заявивши, що під час терактів у 2017-му в британській столиці, Хан «провів жахливу роботу».

У тому ж інтерв'ю американський президент заявив, що «м'який  Brexit» може «поховати» майбутню угоду Британії та США про вільну торгівлю, та зауважив, що екс-міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон, який пішов у відставку цього тижня, міг би бути «великим прем'єр-міністром».

Пов`язані новини