Президент США Дональд Трамп вкотре звернувся до свого суперника на прийдешніх виборах президента, кандидата від Демократичної партії Джо Байдена з вимогою перевіритися на наркотики.

Про це Трамп написав у Twitter.

Зробити тест на наявність наркотиків президент пропонує до або після 29 вересня, адже тоді мають відбутися перші дебати Трампа і Байдена. Трамп теж погодився перевіритися.

«Його (Джо Байдена ㅡ ред.) виступи були неврівноважені, м'яко кажучи. Тільки наркотики могли викликати таку невідповідність?», ㅡ написав президент.

Раніше Дональд Трамп вже заявляв про «дивну різницю» (на його думку) між ранніми та нещодавніми виступами Джо Байдена. Він заявляв, що і сам може пройти тест, однак «не знає, чи йому дозволять це зробити».

Свою попередню суперницю за крісло президента США, Гілларі Клінтон, Трамп так само підозрював у зловживанні наркотиками. Однак, перед виборами 2016 року ніхто з них тест на вживання наркотиків так і не здав.

Нічого не нагадує?

Перед другим туром виборів президента України в 2019 році тоді ще кандидати Володимир Зеленський і Петро Порошенко звинувачували один одного у вживанні наркотиків та алкоголізмі.

Зрештою обоє влаштували невеликий перформанс. Зеленський закликав Порошенка протестуватися на наркотики та алкоголь. Останній погодився і здав аналізи в НСК «Олімпійський». Зеленський же зробив це в приватній клініці «Євролаб», яка належить шоумену Андрію Пальчевському (так, це він балотується у мери Києва).

Понад те, аналізи в Зеленського брав актор зі «Сватів», а їхні результати були продатовані «заднім числом». А так аналізи як Зеленського, так і Порошенка показали: ані наркотиків, ані алкоголю в їхньому організмі не було.

Поділитись: