Світ

Трамп зустрінеться з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі — CNN

10 травня, 2018 07:26
Світ/Трамп зустрінеться з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі — CNN
Зберегти
Вигляд
Білий дім готується до проведення історичного саміту за участі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина к Сінгапурі.

Білий дім готується до проведення історичного саміту за участі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина к Сінгапурі.

Про це, посилаючись на два джерела, пише CNN.

Зазначається, що рішення за Трампом, який повідомив, що оголосить час і місце протягом трьох днів.

Під час виступу перед репортерами в Білому домі, Трамп виключив демілітаризовану зону на корейському кордоні як потенційне місце для переговорів з Кім Чен Ином.

Сінгапур і демілітаризована зона є єдиними двома місцями, які Трамп називав публічно в якості потенційних місць для зустрічі.

Сінгапур є кращим варіантом на думку офіційних осіб США, які вважають його нейтралітет перевагою в порівнянні з точками, розташованими ближче до Пхеньяна.

Білий дім відмовився коментувати місце зустрічі на вищому рівні.

9 травня речниця Білого дому Сара Сандерс підтвердила, що дата і місце вже визначені.

Раніше державний секретар США Майк Помпео прибув у Пхеньян, щоб підготувати зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. 

4 травня Трамп заявив, що узгодив дату та місце саміту з Кім Чен Ином.

3 травня Кім Чен Ин погодився відпустити трьох американських в'язнів.  

Раніше повідомлялось, що трьох американців корейського походження, яких утримували в трудових таборах КНДР за підозрою у «шпигунстві і ворожих діях» доставили в готель на околиці північнокорейської столиці Пхеньяну з метою передачі Дональду Трампу під час зустрічі з Кім Чен Іном. 

17 квітня Трамп заявив, що зустріч з Кім Чен Ином може відбутись у травні або червні.

Північна Корея наполягає на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина у Пхеньяні. Раніше Швеція зголосилася провести історичну зустріч Трампа та Кім Чен Ина.

Нагадаємо, 9 березня президент Трамп повідомив про підготовку зустрічі з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».

28 березня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що готовий вести діалог з США і провести зустріч на вищому рівні з президентом Дональдом Трампом.

Говорячи про майбутню зустріч з Кім Чен Ином, Трамп заявив, що  вони можуть «укласти найбільшу угоду в світі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

Пов`язані новини