Президент США Дональд Трамп звільнив посла Сполучених Штатів у Європейському Союзі Гордона Сондленда, який свідчив проти нього під час розгляду питання імпічменту у Палаті представників Конгесу США.

Про це повідомляє New York Times.

Раніше Трамп також звільнив радника із національної безпеки підполковника Александра Віндмана, який теж свідчив у межах розслідування щодо імпічменту Трампа.

«Сьогодні мені повідомили, що президент має намір негайно відкликати мене з посади посла Сполучених Штатів в Європейському Союзі», — сказав Сондленд через кілька годин після звільнення підполковника Віндмана.

«Я вдячний президенту Трампу за надану мені можливість служити, держсекретареві Помпео за його послідовну підтримку і винятковим і відданим професіоналам в Місії США при Європейському Союзі» — додав він.

Як відомо, Сондленд і Віндман були ключовими свідками на слуханнях щодо імпічменту Палати представників. Зокрема Сондленд безпосередньо був залучений до спроб тиску на Україну з боку Трампа та його адвоката Рудольфа Джуліані.

Нагадаємо, 5 лютого Сенат США відхилив обидві статті імпічменту президента Дональда Трампа — зловживання владою та перешкоджання роботі Конгресу, який розслідував його дії. Так завершилася третя в історії США процедура імпічменту щодо глави країни.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile