Трансгендерна жінка, правозахисниця Анастасія-Єва Крістель Домані заявила про те, що незнайомий їй чоловік побив її у трамваї Львова через її  «гендерну ідентичність».

Трансгендерна жінка, правозахисниця Анастасія-Єва Крістель Домані заявила про те, що незнайомий їй чоловік побив її у трамваї Львова через її  «гендерну ідентичність».

Про це вона написала у Facebook.

«Вчора мене побили, вперше в житті, на ґрунті ненависті і через мою гендерну ідентичность», — каже Домані.

Вона розповіла, що під час посадки до трамваю зробила зауваження чоловікові, який затримував чергу у дверях. В них виникла словесна сутичка, після чого вже у салоні чоловік почав висміювати її зовнішній вигляд та ображати. 

Вона навела слова нападника, який схопив її за руку:

«Вийдемо на моїй зупинці, я з тобою розберуся, зараз братків викличу, я колишній беркутівець, так що знаеш шо тобі світить».

Чоловік продовжував погрози після чого вдарив Анастасію.

«На півслові він б'є мене в праву частину скули, окуляри розбиваються, головою, від сили удару дістаю ручку переднього сидіння, потім два удари ще — в лоб і голову», — розповіла потерпіла.

У коментарі Громадському Анастасія повідомила, що наразі погано почувається, має гематоми та описала симптоми струсу мозку, проте зазначила, що під час зняття побоїв його їй не діагностували і вона ще має зробити МРТ.

Наразі жінка готується до підписання договору з адвокатом, якого їй порадили, а також каже, що у поліції її попередили, що доведеться неодноразово приїздити для спілкування зі слідчим. Анастасія зазначила, що у заяві до поліції вказала причину побиття «на ґрунті ненависті».

У прес-службі Львівської поліції Громадському повідомили, що справу станом на 20 серпня кваліфікували за ч.1 ст. 125 «Умисні легкі тілесні ушкодження».

Дивіться сюжет Громадського про Анастасію-Єву Крістель Домані: Змінити стать в Україні: історія трансгендерної жінки

Нагадаємо, у грудні 2017-го Домані заявила, що її побила охорона клубу «LIFT» на метро «Олімпійська» у Києві.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile