УКРАЇНА

Трансгендерка заявила про побиття у Львові через її «гендерну ідентичність»

21 серпня, 2018 15:16
УКРАЇНА/Трансгендерка заявила про побиття у Львові через її «гендерну ідентичність»
Зберегти
Вигляд
Трансгендерна жінка, правозахисниця Анастасія-Єва Крістель Домані заявила про те, що незнайомий їй чоловік побив її у трамваї Львова через її  «гендерну ідентичність».

Трансгендерна жінка, правозахисниця Анастасія-Єва Крістель Домані заявила про те, що незнайомий їй чоловік побив її у трамваї Львова через її  «гендерну ідентичність».

Про це вона написала у Facebook.

«Вчора мене побили, вперше в житті, на ґрунті ненависті і через мою гендерну ідентичность», — каже Домані.

Вона розповіла, що під час посадки до трамваю зробила зауваження чоловікові, який затримував чергу у дверях. В них виникла словесна сутичка, після чого вже у салоні чоловік почав висміювати її зовнішній вигляд та ображати. 

Вона навела слова нападника, який схопив її за руку:

«Вийдемо на моїй зупинці, я з тобою розберуся, зараз братків викличу, я колишній беркутівець, так що знаеш шо тобі світить».

Чоловік продовжував погрози після чого вдарив Анастасію.

«На півслові він б'є мене в праву частину скули, окуляри розбиваються, головою, від сили удару дістаю ручку переднього сидіння, потім два удари ще — в лоб і голову», — розповіла потерпіла.

У коментарі Громадському Анастасія повідомила, що наразі погано почувається, має гематоми та описала симптоми струсу мозку, проте зазначила, що під час зняття побоїв його їй не діагностували і вона ще має зробити МРТ.

Наразі жінка готується до підписання договору з адвокатом, якого їй порадили, а також каже, що у поліції її попередили, що доведеться неодноразово приїздити для спілкування зі слідчим. Анастасія зазначила, що у заяві до поліції вказала причину побиття «на ґрунті ненависті».

У прес-службі Львівської поліції Громадському повідомили, що справу станом на 20 серпня кваліфікували за ч.1 ст. 125 «Умисні легкі тілесні ушкодження».

Дивіться сюжет Громадського про Анастасію-Єву Крістель Домані: Змінити стать в Україні: історія трансгендерної жінки

Нагадаємо, у грудні 2017-го Домані заявила, що її побила охорона клубу «LIFT» на метро «Олімпійська» у Києві.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти