УКРАЇНА

Transparency International закликала владу захистити антикорупційних активістів

13 листопада, 2017 22:15
УКРАЇНА/Transparency International закликала владу захистити антикорупційних активістів
Зберегти
Вигляд
Міжнародна організація Transparency International закликає українську владу захистити антикорупційних активістів.

Міжнародна організація Transparency International закликає українську владу захистити антикорупційних активістів.

Про це повідомляє прес-служба організації.

«З урахуванням поширення нападів, Transparency International та її представництво в Україні закликають владу захистити громадянське суспільство від насильства, включно з фізичним побиттям, з яким стикаються активісти», — ідеться у повідомленні.

У TI згадали побиття кількох антикорупційних активістів з Харкова і вважають ці випадки пов'язаними з їхньою діяльністю, а також нагадують, що подібні повідомлення надходили з Полтави й Одеси, а також від журналістів-розслідувачів з Києва.

«Transparency International Україна також стала мішенню інформаційної атаки через свою роботу, пов’язану з поверненням активів, які, як вважається, викрав колишній президент Віктор Янукович. Крім того, громадські організації зазнали нелегальних перевірок та судових розглядів», — ідеться у повідомленні організації.

Transparency International зазначає, що громадські організації «змушують заповнювати обтяжливі електронні декларації, які ускладнюють їхню роботу і підсилюють потенційний тиск з боку влади, попри заклики скасувати цю систему та попри обіцянки, що це зміниться».

У Харкові наприкінці серпня напали на антикорупційного активіста Дмитра Булаха. Через кілька тижнів побили його колегу Євгена Лисичкіна.

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач повідомив про перешкоджання роботі їхньої знімальної групи в аеропорту «Київ». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анти-антикорупціонери: хто і як бореться з Центром протидії корупції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини