Юлія Тимошенко відповіла на слова Зеленського про «солодкі» посади (на фото — лідерка «Батьківщини» на погоджувальній раді, Київ, 1 жовтня 2019 року)
Фото:

Кузьмін Олександр/УНІАН

Президент України Володимир Зеленський та лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко посперечались у соцмережах.

Почалося все з того, що 18 листопада в ефірі «Свободи слова» Тимошенко розповіла, що передала президенту програму своєї партії — «Новий курс України» — і запропонувала йому нові кадри.

Наступного дня Зеленський написав, що Тимошенко пропонувала ці кандидатури в обмін на підтримку від «Батьківщини» у Верховній Раді.

«Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді», — написав Зеленський.

«Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди», — запевнив президент. Після чого спробував пожартувати:

«Але подивіться, який гарний вигляд має зараз "опозиція". Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають "солоденького"».

Лідерка «Батьківщини» відповіла Зеленському:

«Раз на п’ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Словом, чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно».

До суперечки долучились інші політики, а також журналісти та впливові блогери. Найцікавіші пости в соцмережах зібрало hromadske.

Співголова фракції «Європейської солідарності» у Верховній Раді Ірина Геращенко:

Хотілося б вірити, що останній пост президент писав не сам, а це справа рук якогось з радників, що знову сплутав офіційну сторінку глави держави з репризами «Кварталу». Я готова ідеологічно сперечатися і дискутувати зі «слугами», але ніколи не дозволю собі обговорювати їх зовнішність. Так само як і зовнішність інших колег по парламенту. Критикуйте дії, позиції, ідеологію, а не вагу, зріст і вік. Мені прикро, що на сайті ОП друкують печерний сексизм і «совок»...

Журналіст Reuters Сергій Каразій:

Крім жартів про жіночу фігуру, ще можна жартувати про колір шкіри, національність, сексуальну орієнтацію, зріст, розмір, фізичні вади. Але краще не треба. Принаймні, політикам в цивілізованій країні.

Журналістка та співачка Каша Сальцова:

Нужно просто прєкратіть шутіть о жєнщінах.

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач:

Фраза президента Зеленського «епоха договорняків скінчилася назавжди» смішніша за всі інші жарти того допису.

Тобто, якщо йти шляхом логіки Володимира Олександровича і кадрового аналізу, усе «солоденьке» зхрумкає і понадкушує президентська партія? Що ж, ласкаво просимо до світу ботулізму та цукрового діабету!

Депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко:

Вибачте, а хто буде суддею на цьому конкурсі капітанів? Ніби ЮВТ посмішніше буде. Але все ж хочеться дізнатись, хто переміг.

А ексміністр інфраструктури Володимир Омелян просто повідомив, що підписався на сторінку Юлії Тимошенко.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile