Юлія Тимошенко відповіла на слова Зеленського про «солодкі» посади (на фото — лідерка «Батьківщини» на погоджувальній раді, Київ, 1 жовтня 2019 року)
Фото:

Кузьмін Олександр/УНІАН

Президент України Володимир Зеленський та лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко посперечались у соцмережах.

Почалося все з того, що 18 листопада в ефірі «Свободи слова» Тимошенко розповіла, що передала президенту програму своєї партії — «Новий курс України» — і запропонувала йому нові кадри.

Наступного дня Зеленський написав, що Тимошенко пропонувала ці кандидатури в обмін на підтримку від «Батьківщини» у Верховній Раді.

«Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді», — написав Зеленський.

«Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди», — запевнив президент. Після чого спробував пожартувати:

«Але подивіться, який гарний вигляд має зараз "опозиція". Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають "солоденького"».

Лідерка «Батьківщини» відповіла Зеленському:

«Раз на п’ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Словом, чекаємо Вас на корпоративах... Можна зі своїм піаніно».

До суперечки долучились інші політики, а також журналісти та впливові блогери. Найцікавіші пости в соцмережах зібрало hromadske.

Співголова фракції «Європейської солідарності» у Верховній Раді Ірина Геращенко:

Хотілося б вірити, що останній пост президент писав не сам, а це справа рук якогось з радників, що знову сплутав офіційну сторінку глави держави з репризами «Кварталу». Я готова ідеологічно сперечатися і дискутувати зі «слугами», але ніколи не дозволю собі обговорювати їх зовнішність. Так само як і зовнішність інших колег по парламенту. Критикуйте дії, позиції, ідеологію, а не вагу, зріст і вік. Мені прикро, що на сайті ОП друкують печерний сексизм і «совок»...

Журналіст Reuters Сергій Каразій:

Крім жартів про жіночу фігуру, ще можна жартувати про колір шкіри, національність, сексуальну орієнтацію, зріст, розмір, фізичні вади. Але краще не треба. Принаймні, політикам в цивілізованій країні.

Журналістка та співачка Каша Сальцова:

Нужно просто прєкратіть шутіть о жєнщінах.

Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач:

Фраза президента Зеленського «епоха договорняків скінчилася назавжди» смішніша за всі інші жарти того допису.

Тобто, якщо йти шляхом логіки Володимира Олександровича і кадрового аналізу, усе «солоденьке» зхрумкає і понадкушує президентська партія? Що ж, ласкаво просимо до світу ботулізму та цукрового діабету!

Депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко:

Вибачте, а хто буде суддею на цьому конкурсі капітанів? Ніби ЮВТ посмішніше буде. Але все ж хочеться дізнатись, хто переміг.

А ексміністр інфраструктури Володимир Омелян просто повідомив, що підписався на сторінку Юлії Тимошенко.

Поділитись: