Кількість працівниць державного підприємства «Селидіввугілля» на Донеччині, які голодують з вимогою виплатити зарплатню, збільшилася до чотирьох. Двоє з них голодують сьому добу, одна жінка — четверту, ще одна жінка — першу, вона долучилася 8 січня.

Про це Громадському повідомила представниця відділу за контролем якості вугілля на шатхі «Кураховська» (що входить до складу підприємства) Наталя Бічукіна.

Відтак 8 січня до голодування трьох жінок долучилася лаборантка вуглехімічної лабораторії Лариса Малик.

Жінки з 2 січня перебувають на території вуглехімічної лабораторії. 8 січня їх вперше вивезли на територію шахти «Кухарівська», аби вони змогли відвідати лазню.

Наталя Бічукіна зазначила, що в жінок погіршується самопочуття, проте вони «налаштовані рішуче».

Загалом з 17 грудня усі працівники відокремленого підрозділу (20 людей), до складу якого входить вуглехімічна лабораторія та відділ за контролем якості вугілля шахти «Кухарівська», страйкують з вимогою виплатити зарплатню. Вони приходять на робочі місця, проте не приступають до роботи.

Нагадаємо, 19 листопада 2018 року працівники шахти імені Капустіна підприємства «Лисичанськвугілля» припинили страйк на глибині 600 метрів з вимогою виплатити зарплату. Шахтарі провели під землею 32 дні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ День з шахтарем: з каскою і без зарплати

Поділитись: