УКРАЇНА

Ціни на газ для промисловості зросли ще на майже 2%

23 липня, 2018 11:07
УКРАЇНА/Ціни на газ для промисловості зросли ще на майже 2%
Зберегти
Вигляд
Нафтогаз збільшив рівень тарифів на газ, що закуповується промисловими споживачами, на 1,7-1,8%.

Нафтогаз збільшив рівень тарифів на газ, що закуповується промисловими споживачами, на 1,7-1,8%.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Так, залежно від обсягів закупівлі, вартість газу для промисловості складатиме 8 442-9 236 гривень за тисячу кубометрів (без ПДВ). Відповідно, максимальний розмір тарифу на газ для підприємців становитиме 11 083,2 гривні за тисячу кубометрів.

Зазначимо, що однією з вимог Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною є підвищення цін на газ для населення до рівня цін на газ промисловості.

Раніше Нафтогаз підвищивував ціни на газ для підприємств майже щомісяця. Зокрема, у травні ціни на газ зросли на 5,2-5,5%, а з червня ціна підвищилася ще на майже 10%.

Нагадаємо, що 30 травня стало відомо проте, що Кабмін відклав підвищення цін на газ для населення, яке вимагає МВФ.

Раніше колишній очільник регулятора, що встановлює тарифи на оплату газу, Дмитро Вовк, повідомляв, що у разі виконання вимоги МВФ щодо зрівняння цін на газ для населення та підприємств, тарифи на газ можуть зрости на 70%.

Також МВФ у своїй заяві наголошували, що для отримання Україною чергового траншу необхідно переглянути ціни на газ для населення та збалансувати бюджет.

Крім цього, в МВФ повідомили, що ведуть переговори з українською владою про необхідність перегляду рівня цін на газ та створення Антикорупційного суду.

Пов`язані новини